No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna posiada obecnie dwie lokalizacje

  1. Oddział: Księży Młyn przy ul. Kilińskiego 185 w Łodzi, na odcinku pomiędzy ulicą Tymienieckiego a ul. Tylną, na parterze pofabrycznego budynku. Wejście do Centrum Medycznego możliwe jest zarówno od ul. Kilińskiego, jak również z parkingu na tyłach budynku – wjazd od ul. Tymienieckiego 20.
  2. Oddział: Chojny przy ul. Rzgowskiej 219 w Łodzi, w nowym pawilonie handlowo – usługowym na rogu ulicy Rzgowskiej i Strażackiej (wejście po środku pawilonu na I piętro schodami lub windą). Wjazd pod budynek możliwy jest bezpośrednio z ulicy Rzgowskiej (zjazd z zatoczki przystanku MPK) lub z ulicy Strażackiej (wjazd od tyłu budynku).

PARKING

Dla naszych klientów dostępne są bezpłatne parkingi w obu lokalizacjach:

I Oddział: Księży Młyn, ul. Kilińskiego 185, 90-348 Łódź

Parking znajduje się na tyłach budynku No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna. Wjazd na parking odbywa się przez bramę ze szlabanem od ulicy Tymienieckiego 20. Parkowanie dla naszych klientów jest bezpłatne. W godzinach popołudniowych nie powinno być problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Od strony parkingu jest oznaczone wejście do No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna (białe drzwi prowadzące do holu). Parkowanie aut możliwe jest również poza posesją wzdłuż ulicy Tylnej i Tymienieckiego oraz ul. Kilińskiego. Parkowanie jest bezpłatne (brak parkomatów w okolicy). Jesteśmy przystosowani dla osób z niepełnosprawnościami.

II Oddział: Chojny, ul. Rzgowska 219, 93-317 Łódź

Parking znajduje się bezpośrednio przy budynku oraz wokół budynku. Parkowanie dla naszych klientów jest bezpłatne. W najbliżej okolicy jest również dużo innych możliwości zaparkowania. Parkowanie jest bezpłatne (brak parkomatów w okolicy). Wejście do No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna znajduje się w centralnej części pawilonu handlowo – usługowego. No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna znajduje się na I piętrze budynku. Można skorzystać ze schodów lub windy. Jesteśmy przystosowani dla osób z niepełnosprawnościami.

Przystanki komunikacji miejskiej

Oddział: Księży Młyn, ul. Kilińskiego 185

Tramwaje: 1, 5

Autobusy: 55 (Przystanek Kilińskiego/Tymienieckiego).

Oddział: Chojny, ul. Rzgowska 219

Tramwaje: 3, 5, 11A, 15

Autobusy: 56, 62, 70, 71A, 71B,