Zabiegi laserowe - odpowiedni termin na rozpoczęcie depilacji.

Zabiegi laserowe – kiedy możemy je wykonywać?

Zabiegi laserowe - kiedy możemy je wykonywać?

Matka natura działa na naszą niekorzyść i z upływem lat, na naszej twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki, przebarwienia, skóra traci jędrność. Czasem problemem są również blizny potrądzikowe czy rozstępy.

Dzięki zabiegom laserowym można osiągnąć imponujące rezultaty, w mało inwazyjny sposób. Jesień, zima i wczesna wiosna to idealny czas na przeprowadzenie laseroterapii. Twoja skóra jest wówczas najmniej narażona na szkodliwe działanie promieniowania słonecznego i dużo skuteczniej się regeneruje.

Poprosiliśmy o rozmowę na ten temat dr Annę Żuchowską – dermatologa współpracującego z nami w No Age Clinic, która opowiedziała nam o zabiegach laserowych, które sama również wykonuje i o terminach kiedy najlepiej je zacząć.

 

Lifting bez skalpela, usuwanie naczynek

Laserowe fotoodmładzanie twarzy jest polecane osobom z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, takimi jak wiotkość skóry, płytkie zmarszczki czy przebarwienia. Wiązka laserowa stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za koloryt, blask i napięcie skóry twarzy, mówi dr Anna Żuchowska.

 

Zabiegi laserowe niwelują również łagodne zmiany naczyniowe w przebiegu trądziku różowatego, czy rumień twarzy, a także zaburzenia pigmentacji skóry: przebarwienia posłoneczne, piegi. To zabieg skierowany zarówno do osób, które zmagają się z problemami skórnymi, jak i do tych chcących  poprawić kondycję swojej skóry. Zabieg jest niebolesny, a co najważniejsze, nie wymaga długiej rekonwalescencji. Obrzęk oraz zaczerwienienie twarzy ustępują już po kilku dniach. Pierwsze efekty pod postacią poprawy kondycji i kolorytu skóry zauważalne są już kilka dni po zabiegu, na przestrzeni kilku miesięcy dochodzi do zwiększenia napięcia i wygładzenia skóry. Doskonałe efekty można uzyskać już po 3-4 wizytach, w odstępach dwu- lub cztero- tygodniowych. Swoim pacjentom polecam wykonanie serii zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów.

 

Po zabiegach unikaj słońca i opalania w solarium

W okresie po zabiegowym istotne jest stosowanie dermokosmetyków nawilżających w celu przyspieszenia regeneracji naskórka . Po zabiegach laserowych zaleca się unikanie słońca, solarium i sauny przez miesiąc. Należy również pamiętać o systematycznym stosowaniu kremu z wysokim filtrem UV 50 SPF. Filtr nakładamy kilka razy dziennie, co 2-4 godziny. Ścisła fotoprotekcja obowiązuje przez 30 dni. Zawsze podkreślam, że sukces terapii zależy w dużej mierze również od pacjenta i stosowania się do zaleceń pozabiegowych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowego

Pomimo rosnącej popularności laseroterapii, istnieją pewne przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu np: depilacji laserowej, takie jak:

 • świeżo opalona skóra,
 • stosowanie samoopalaczy i bronzerów,
 • przebyte choroby nowotworowe,
 • okres ciąży oraz karmienia piersią,
 • infekcje wirusowe, grzybicze, a także bakteryjne,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • skłonność do tworzenia przerośniętych blizn,
 • łuszczyca,
 • bielactwo,
 • padaczka,
 • leki i zioła światłouczulające (retinoidy, tetracyklina, dziurawiec)

Nie jest również wskazane wykonywanie laseroterapii krótko po zabiegach chirurgicznych.

Podsumowanie - kiedy zacząć zabiegi laserowe?

Laseroterapia to współcześnie jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia różnych niedoskonałości skórnych. Poszczególne długości promieni świetlnych oddziałują na konkretne problemy skórne, działając jedynie w obrębie wybranej zmiany.

Pozwala to na osiągnięcie spektakularnych efektów przy krótkim okresie rekonwalescencji. Zostało jeszcze kilka tygodni na wykonanie zabiegów laserowych, zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Zabiegi laserowe sprawią, że Twoja skóra odzyska naturalne piękno w bezinwazyjny sposób!

bezpłatne zabiegi laserowe

Poszukujemy modelek i modeli na szkolenie z zabiegów laserowych Harmony XL PRO!

Bezpłatne zabiegi laserowe dla "modelek" i "modeli" szkolenia

Szukamy modelek na szkolenie z zabiegów laserowych.
Nasi lekarze i kosmetolog będą doskonalić umiejętności wykonywania zabiegów na naszej nowoczesnej platformie Harmony XL Pro. Całość szkolenia będzie prowadziła Małgorzata Jaworska - trener z firmy ITP S.A. - oficjalnego dystrybutora sprzętu!

Szukamy osób, które borykają się z:

✔️zmarszczkami

✔️utratą jędrności skóry

✔️bliznami ( również potrądzikowymi)

✔️szorstką i chropowatą skórą

✔️rozstępami

✔️zmianami naczyniowymi

✔️pajączkami

✔️rumieniem

✔️przebarwieniami

✔️plamami posłonecznymi

✔️chcących usunąć niewielki tatuaż

Zabiegi laserowe dla "modelek" i "modeli" w Łodzibezpłatne.

Warunkiem udziału w darmowym zabiegu jest:

 • przesłanie zdjęć problemu w wiadomości na maila -zdjęcia będą użyte jedynie w celu kwalifikacji osoby do udziału w zabiegu na info@www.noageclinic.pl,
 • podanie numeru telefonu kontaktowego i wyrażenia zgody na kontakt telefoniczny ws szkolenia,
 • wypełnienie ankiety medycznej przed zabiegiem, zgody zabiegowej,
 • udział w rozmowie kwalifikacyjnej - wywiadzie przed zabiegiem,
 • wyrażenie zgody na publikację wizerunku, tj. wykonywania zdjęć podczas szkolenia i późniejszej publikacji w materiałach i miejscach reklamowych, informacyjnych marki No Age Clinic i Multi Clinic.

Jest to niepowtarzalna okazja do bezpłatnego wykonania zabiegów laserowych w Łodzi przez naszych lekarzy i kosmetologów bezpłatnie, dodatkowo pod okiem bardzo doświadczonego szkoleniowca.

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru osób na szkolenie.

Kontakt: info@www.noageclinic.pl

zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe – dlaczego warto!

Dowiedz się, dlaczego warto wykonywać zabiegi laserowe!

Laseroterapia to skuteczna, a przede wszystkim efektywna metoda leczenia wielu schorzeń.
Z tych powodów jest coraz częściej i chętniej wykorzystywana. W zależności od typu lasera, jego ustawień, czasu naświetlania oraz powierzchni, na której się przeprowadza zabieg, laseroterapię możemy wykorzystywać w różnych celów. Zabiegi laserowe są zazwyczaj bezbolesne,
a co najważniejsze, nie wymagają długiej rekonwalescencji.

„Pajączkom” mówimy NIE!

Popękane naczynka krwionośne, potocznie nazywane „pajączkami” uważane są powszechnie za estetyczny defekt skóry twarzy, dekoltu, a przede wszystkim kończyn dolnych.

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg medycyny estetycznej, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Wiązka lasera o określonej długości fali przenika przez skórę, nie uszkadzając jej, a następnie zostaje nakierowana na widoczne żyłki, co w rezultacie powoduje ich obkurczenie
i permanentne zamknięcie. Po zabiegu może wystąpić obrzęk wokół naczynia, który ustępuje po kilku godzinach. Przez pierwsze 3-4 tygodnie po laseroterapii, prawidłowo zamknięte naczynie staje się ciemniejsze niż przed zabiegiem, jednak z czasem stopniowo jaśnieje aż do całkowitego wchłonięcia. Zabieg trwa kilka minut. Zamykanie naczynek metodą laserową polecam zwłaszcza w przypadku drobnych naczyń, mówi dr n med. Katarzyna Paduszyńskaspecjalista chirurgii naczyniowej, wykonująca zabiegi laserowe w No Age Clinic. Czasami stosuje się terapię łączoną – metodę pianową i laserową, by uzyskać jak najlepsze efekty. Wszystko zależy od potrzeb konkretnego pacjenta.

Blizny nie muszą być na całe życie!

Blizny są naturalnym następstwem gojenia się ran skórnych. Jednak czasem stają się przyczyną dyskomfortu, zarówno fizycznego, dając dolegliwości bólowe, jak i psychicznego, z uwagi na nieestetyczny wygląd. Na szczęście współczesne zabiegi laserowe umożliwiają efektywne usunięcie blizn, przy minimalnym bólu i ryzyku powikłań. W porównaniu z zabiegiem operacyjnym zminimalizowany zostaje także okres rekonwalescencji. Skóra poddawana działaniu lasera za zadanie się przebudować się. Laser jest bodźcem, ale to w skórze zachodzą procesy przebudowy. Warto zaznaczyć, że leczenie blizn może trwać kilka miesięcy. Zabiegi w odstępie najkrótszym co około 30 dni wykonywane są w seriach do uzyskania pożądanego efektu. Przebudowa skóry trwa jeszcze jakiś czas po zakończeniu serii zabiegowej.

Laser nie jest „czarodziejską różdżką” – nie likwiduje blizn, tylko mobilizuje skórę do przebudowy zmienionej bliznami tkanki. W zależności od rodzaju lasera działanie jest mniej lub bardziej „agresywne”. Najsilniej na skórę działa laser CO2, laser iPixel – działa łagodniej. Dobór odpowiedniej terapii należy do lekarza, który oceni, która terapia będzie najlepsza dla pacjenta. Mimo, że leczenie może trwa jakiś czas, to w chwili obecnej nie ma skuteczniejszej metody usuwania blizn, mówi dr Marcin Noweta specjalista dermatologii, lekarz medycyny estetycznej z No Age Clinic.

 

Nietrzymanie moczu, starzenie narządów płciowych - wstydliwy kłopot wielu pań

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to kłopotliwe i wstydliwe schorzenie, które dotyka wiele kobiet. Głównym powodem tego zaburzenia jest naderwanie lub całkowite zerwanie powięzi łonowo-cewkowej na skutek ciąży czy porodu. Jest to struktura anatomiczna odpowiedzialna za prawidłowe działanie połączenia cewkowo-pęcherzowego, a tym samym „trzymanie moczu”, mówi dr n. med Robert Bartkowiak, specjalista położnictwa i ginekologii, wykonujący zabiegi ginekologii estetycznej. Mięśnie podtrzymujące narządy rozrodcze oraz moczowe ulegają również rozciągnięciu wraz z wiekiem. Zabiegi laserowe z użyciem lasera Mona Lisa Touch stały się alternatywą dla zabiegów operacyjnych wśród kobiet borykających się z problemem nietrzymania moczu. Dzięki laseroterapii kobiety odzyskują komfort zarówno fizyczny, jak i przede wszystkim psychiczny. Leczenie nietrzymania moczu, zabieg laserowy polega na obkurczeniu i wzmocnieniu ścianek pochwy oraz odtworzeniu włókien kolagenowych w okolicy cewki moczowej. Panie zazwyczaj są usatysfakcjonowane już po 2-3 zabiegach. Jeżeli zabiegi wykonywane są w serii, to powtórzenia wykonuje się po upływie około miesiąca. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, ani pobytu w szpitalu. Po upływie 7 dni można wracać do aktywności seksualnej.

Laser MonaLisa Touch jest świetnym urządzeniem do przeprowadzenia zabiegów rewitalizacji pochwy. Zabieg „odmładza” ściany pochwy, zwiększa elastyczność tkanek, poprawia nawilżenie. Jego działanie powoduje, że ma znaczący wpływ na zmniejszenie podatności na nawracające zakażenia pochwy oraz poprawia komfort w trakcie współżycia.

Zabiegi laserowe dla każdego?

Mimo że laseroterapia ma szerokie zastosowanie i cieszy się coraz większą popularnością, należy pamiętać, że nie każdy może poddać się tej metodzie leczenia.

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych to:

 • przebyte choroby nowotworowe,
 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • infekcje wirusowe,
 • grzybicze oraz bakteryjne,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi i skłonność do tworzenia przerośniętych blizn
 • zażywanie leków mogących wywoływać nieprawidłowe reakcje skóry.

 

 

 

 

Nowy zabieg: Osocze bogatopłytkowe na okolice intymne

Efektem zabiegu jest przywrócone napięcie skóry i mięśni, które z wiekiem wiotczeją. Zabieg przywraca także prawidłowe nawilżenie pochwy, zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy i z zaburzeniami hormonalnymi, a także u pań, które są w trakcie antybiotykoterapii i po operacji. Co ważne, zabieg wpływa znacząco na poprawę życia seksualnego. Odpowiednie nawilżenie i napięcie pochwy zwiększa doznania seksualne, zmniejsza także ryzyko podrażnień, otarć, stanów zapalnych i infekcji.

Po zabiegu pochwa nie tylko jest prawidłowo nawilżona, jest także mniej narażona na uszkodzenia mechaniczne oraz rozwój groźnej flory bakteryjnej i grzybiczej. Poprawia się także wygląd części intymnych oraz ich ukrwienie, dzięki czemu są bardziej wrażliwe. Co ważne, wiele kobiet po zabiegu przestaje doświadczać bólu podczas stosunku - przekonuje ginekolog.  Zapraszamy do umówienia wizyty kwalifikacyjnej i zabiegu.

 

 

Już u nas technologia HIFU!

Urządzenie HIFU FINESSE, które posiadamy w No Age Clinic wysyła skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o dużej energii. Stymuluje to naturalny proces odnowy tkanek oraz syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra zostaje ujędrniona i następuje widoczny jej lifting. Ultradźwięki niszczą też komórki tłuszczowe.

W przypadku podbródka za jednym zamachem uzyskujemy likwidację tkanki tłuszczowej w rejonie podbródka, ujędrnienie skóry i wzrost napięcie tkanek na linii żuchwy. Pragniesz wyraźnego owalu twarzy, spektakularnego liftingu twarzy, uwidocznienia policzków, likwidacji drugiego podbródka - zapraszamy na zabiegi.

Rejestracji możecie dokonać telefonicznie +48423070878.

Dr Marcin Noweta w Party Medycyna Estetyczna!

Nasz ekspert dr Marcin Noweta wypowiedział się o laserze Harmony XL PRO i walce z przebarwieniami posłonecznymi skóry w "Party Medycyna Estetyczna".

Harmony XL PRO to nasza ulubiona wielofunkcyjna platforma laserowa.
To tak naprawdę kilka laserów w jednym od jednego z najlepszych producentów technologii laserowych ALMA.Nasza "Harmonka" posiada głowice: Clear Lift, Nd -YAG, iPixel i DYE-VL.

Pomoże gdy potrzebujecie:

 • usunąć przebawrwienia,
 • naczynka, pajączki, rumień,
 • usunąć tatuaż,
 • usunąć makijaż permanentny,
 • odmłodzić twarz,
 • ujędrnić skórę,
 • usunąć blizny, rozstępy
 • robić resurfacing skóry .... .

Zapraszamy na zabiegi.

Rejestracji możecie dokonać telefonicznie +48423070878.