No Age Clinic przyjazne niepełnosprawnym

Drodzy Klienci, No Age Clinic jest w miejscem w pełni przygotowanym do przyjęcia i obsługi osób dotkniętych niepełnosprawnością. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci, zwłaszcza ci niepełnosprawni, czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Pozwól innym zobaczyć efekty zabiegów w No Age Clinic! Odbierz rabat w wysokości 100 zł.

Jeżeli zgodzisz się pokazać efekty zabiegu przed i po korekcji powiek, pomożesz innym podjąć świadomą decyzję czy wykonać dany zabieg.
Doceniamy to bardzo i dlatego dajemy Ci rabat w wysokości 100 zł.

Zainteresowała Cię ta propozycja?
O szczegóły pytaj pod nr +48 42 30 70 878 lub piszą na info@noageclinic.pl
Promocja dotyczy klubowiczów Multi Club.

 

SPA od ręki w najnowszym Woman’s Health

Przeczytaj najnowsze wydanie Woman's Health w którym głos zabrała nasza specjalistka - lekarz dermatolog Kamila Tokarska.

 

Wesołych Świąt!

Wszystkim pacjentom i pracownikom No Age Clinic życzymy spokojnych, radosnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia.

Tegoroczne święta są wyjątkowe inne, dlatego szczególnie życzymy Wam zdrowia, cierpliwości i wiary, abyśmy przetrwali ten trudny czas.

Przerwa świąteczna w No Age Clinic od 24 grudnia do 3 stycznia 2021 roku

W związku z przerwą świąteczną w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna od 24 grudnia do 3 stycznia 2021 roku zachęcamy do umawiania się w tym okresie na konsultacje przedzabiegowe oraz wybrane zabiegi online na naszej stronie (KLIKNIJ). Zajmie Ci to tylko 2 minuty. Możesz też wysłać maila na adres: info@noageclinic.pl. Wracamy do pracy 4 stycznia (poniedziałek).

Życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Zespół No Age Clinic

Telemedycyna w No Age Clinic

Drogi Pacjencie,

W związku z zagrożeniem koronawirusem wprowadzamy w naszej klinice możliwość odbycia KONSULTACJI TELEMEDYCZNEJ. W wyjątkowych sytuacjach będą możliwe konsultacje/badania stacjonarne w naszej klinice No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna przy ul. Kilińskiego 185.

Nasza Rejestracja (42 30 70 878) jest czynna w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku.

Mamy nadzieję, że sytuacja niedługo zostanie opanowana i bezpiecznie wrócimy do normalnej pracy. Prosimy śledzić naszą stroną internetową www.noageclinic.pl oraz naszego Facebooka. Będziemy tam zamieszczać wszystkie aktualne informacje ważne dla naszych pacjentów.

W pilnych sprawach piszcie do nas na info@www.noageclinic.pl. Postaramy się odpowiadać na bieżąco.

Więcej informacji po przekierowaniu na stronę Multi Clinic - kliknij TUTAJ.

Zespół No Age Clinic

Koronawirus – zmiany organizacyjne

Drogi Pacjencie,

W związku z zagrożeniem koronawirusem wprowadziliśmy ograniczenia w realizacji konsultacji stacjonarnych oraz możliwość umawiania TELEKONSULTACJI.

Więcej informacji po przekierowaniu na stronę Multi Clinic. Kliknij TUTAJ.

Nasza Recepcja (42 30 70 878) jest czynna w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku.

Mamy nadzieję, że sytuacja niedługo zostanie opanowana i bezpiecznie wrócimy do pracy. Prosimy śledzić naszą stroną internetową www.noageclinic.pl (zakładka "Dla Pacjenta"). oraz naszego Facebooka. Będziemy tam zamieszczać wszystkie aktualne informacje ważne dla naszych pacjentów.

W pilnych sprawach piszcie do nas na info@www.noageclinic.pl. Postaramy się odpowiadać na bieżąco.

Zespół No Age Clinic

Moc ślimaka! Naturalne kosmetyki i zabiegi BIJO już u nas!

Pośpiesznie donosimy, że w naszej ofercie pojawiła się nowa gwiazda - kosmetyki BIJO. Wykorzystują śluz i ikrę ślimaków z ekologicznych hodowli.

BIJO to innowacyjna , naturalna, polska marka, która produkuje kosmetyki naturalne w oparciu o własna, ekologiczną hodowlę ślimaków.

Kosmetyki i kosmoceutyki tej marki mają szereg właściwości korzystnych dla skóry człowieka:

 1. natłuszczają,
 2. nawilżają,
 3. regenerują.

Najważniejsze jest jednak to, że często są bardzo dobrze tolerowane przez osoby, które borykają się z nadwrażliwością na jakiekolwiek składniki kosmetyków.

Stosowane są jako regeneracja po zabiegach laserowych.

Już niedługo znajdziecie więcej nt. zabiegów i kosmetyków informacji na naszej stronie.

 

 

 

Endermologia LPG Alliance – zdrowie i piękno bez względu na wiek!

Endermologia LPG Alliance - zdrowie i piękno bez względu na wiek!

 

W No Age Clinic nieustannie dążymy do rozwoju, by nasi Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych technologii, w trosce o ich zdrowie i piękno. Przecież zdrowie i piękno bez wieku to nasze hasło, tzw. claim, który definiuje wszystkie nasze działania.

Chcemy oferować usługi, które nie tylko aktywnie niwelują problemy estetyczne, medyczne tj. przebarwienia, zmiany skórne, ale też w naturalny sposób dopinguję organizm ludzi do samoregeneracji, odmładzania i poprawy wyglądu, równolegle ze zdrowiem.  Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o zaawansowane urządzenie do endermologii medycznej Cellu M6 Alliance renomowanej marki LPG. Marki, która stoi za odkryciem i wdrożeniem niezwykłej metody masażu próżniowego - endermologii, powszechnie uważaną za jeden z kroków milowych medycyny estetycznej.

 

30 lat doświadczeń endermologii w trosce o zdrowie i piękno.

 

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy ze względu na swoje liczne zalety znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w kosmetologii, ale także medycynie i fizjoterapii. jest to uniwersalna technologi medyczna, której wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki. W Polsce stosowana jest głównie w gabinetach kosmetycznych, spa i klinikach medycyny estetycznej, do walki z cellulitem, miejscowego wyszczuplania i ujędrniania skóry.

 

Historia powstania endermologii.

 

W roku 1986 Louis-Paul Guitay wynalazł urządzenie oparte o rewolucyjną technologię i ochrzcił je mianem Cellu M6.  Autor uległ wypadkowi i był poddawany intensywnej rehabilitacji. Obserwując ciężką, fizyczną prace fizjoterapeutów, postanowił stworzyć urządzenie, które częściowo zastąpi ich w pracy.  Chciała stworzyć urządzenie, które będzie symulować ruchy przy masażu.  Metoda we Francji spotkała się z uznaniem środowiska medycznego. Pierwotnie było ono przeznaczone na rynek rehabilitacyjny, gdzie ta metoda mechanicznej stymulacji ciała zrobiła olbrzymie wrażenie na fizjoterapeutach
i pacjentach. Setki testów oraz badań naukowych, pozytywne opinie pacjentów, fizjoterapeutów, wśród których nie brakowało uznanych sportowców zapewniły marce LPG dynamiczny rozwój, a także odpowiedni rozgłos dla nowej technologii.

Po 14 latach od wprowadzenia na rynek, o Cellu M6 upomniała się branża kosmetyczna. Zauważono ze stymulacja tkanek przy użyciu endermologii oddziałuje na walory estetyczne skóry i całego ciała. Tak właśnie powstała endermologia - czyli najnowocześniejsza technologia do masażu próżniowego.

 

LPG ALIANCE - najnowsze osiągnięcie w endermologii.

 

Co ciekawe technologia endermologii LPG rozwija się stale w wielu kierunkach - estetycznym  i medycznym. najnowsze urządzenie do LPG Alliance  jest prawdziwym kombajnem do zabiegów z jednej i drugiej dziedziny.

LPG w marcu 2017 roku wprowadziło nowy patent, dostępny w urządzeniu LPG Alliance – naszej najnowszej maszynie do endermologii. Urządzenie Cellu M6 mobilizuje tkankę skórną, tkankę łączną oraz mięśnie, odtwarzając i optymalizując ręczne ruchy masujące.

Zasada działania tej technologii polega na mechanicznej mobilizacji tkanki skórnej i powięzi, zwanej „endermologie”. Ręczne ruchy masujące są odtwarzane i optymalizowane przez system zasysania, rolek i/lub klapek.

Zabiegi LPG Alliance stosowane są jako:

 • przygotowanie do zabiegów chirurgicznych,
 • przygotowanie do zabiegów estetycznych, wykonywanych z injekcją preparatów
 • w leczeniu obrzęków ciała i twarzy
 • w leczeniu obrzęków u pacjentów i pacjentek po mastektomii, amputacjach kończyn
 • w bólach mięśni
 • nawet w leczeniu jelita drażliwego
 • w likwidacji cellulitu
 • w miejscowym wyszczuplaniu
 • w ujędrnianiu skóry twarzy
 • jako wsparcie zabiegów "białej" kosmetologii

 

Obecnie francuska firma to jeden z liderów w branży medycznej i medycyny estetycznej. Skuteczność kolejnych generacji Cellu M6 została udowodniona przez 80 tys. referencyjnych ośrodków na całym świecie, a także 145 badań prowadzonych przez uznane instytuty z całego świata.

 

Złoty środek, czyli filozofia LPG

 

Filozofia marki LPG to stawianie na naturalne oddziaływanie na organizm ludzki, stymulacja jego procesów regeneracji.

Coraz więcej naszych klientów i pacjentów świadomie wybiera zabiegi naturalne, z użyciem naturalnych składników, kosmetyków vege. Oczekuje całkowicie naturalnego oddziaływania na swój organizm. Dlatego technologia LPG Alliance stworzona jest właśnie dla nich. My szanując te oczekiwania postaraliśmy się spełnić te oczekiwania.  Mimo tego, że w ofercie No Age Clinic mamy bardzo szeroką ofertę zabiegów laserowych, ginekologii estetycznej, urologii estetycznej, HIFU, to postanowiliśmy uzupełnić swój portfel usług o technologię całkowicie naturalną, która oddziałuje na człowieka bez emisji jakichkolwiek czynników dodatkowych, tj. fale akustyczne, ultradźwięki, światło lasera. Taką technologia jest endermologia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz cennikiem!

 

 

 

 

LPG Alliance – najnowsza endermologia już u nas!

LPG Allince

Z wielką radością pragniemy Was poinformować, ze jest już u nas to cudowne urządzenie do endermologii.

Endermologia to wspaniały zabieg, który działa na zasadzie masażu próżniowego i podciśnienia.

Jest to metoda, która ma już 30 lat!

W świecie medycyny i medycyny estetycznej, gdzie ciągle pojawiają się nowości takie zjawisko to rzadkość. Od 30 lat technologia ta jest nieustająco udoskonalana. Obecne LPG Alliance to urządzenie, które w naturalny i bezpieczny sposób stymuluje organizm. Prowokuje do wytwarzania kolagenu, elastyny, naturalnej produkcji kwasu hialuronowego. Masaż próżniowy powoduje redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, wygładza cellulit. Idealne zastosowanie przed zbliżającym się latem. Jednak endermologia to nie zabieg sezonowy - to styl życia i naturalnego dbania o siebie.

Zabiegi łączone są z najwyższej klasy kosmetykami dedykowanymi do urządzenia Alliance - również od LPG, które posiadamy w swojej ofercie oraz z innymi preparatami, które mamy w ofercie np. DIBI MILANO.

Zajrzyjcie do zakładki promocje PROMOCJE LPG

Odwiedźcie nasz profil na instagramie IG i facebooku FB  tam zamieszczamy najnowsze zdjęcia i filmiki o LPG Alliance!